עם התליון ביד


0Likes
0Comments
3811Views
AA

7. 7.

ביום למחרת ראיתי את פר. עד עכשיו איני יודעת אם ראיתי אותו בחלום ובמציאות.. הוא עמד מחוץ לבית ודיבר עם מישהו גבוה ורזה. שערו השחור הסתיר חלק מפניו אך כשהצלחתי לראות את פניו שמתי לב שהם מאוד דומים לאלה של פר. בעצם, אלו היו פני של פר. 

מולי עמדו שני כפילים שנראו בדיוק אותו הדבר. הם עמדו אחד מול השני ואפשר היה לחשוב שאחד מהם הוא ההשתקפות של השני במראה. שפשפתי את עיני אך כשפתחתי אותן שוב הם כבר לא היו שם. מולי היו רק שני עצים דומים מאוד אחד לשני. נאנחתי. אני שונאת  להתגעגע. במיוחד כשאני לא מבינה מה יש לי להתגעגע לילד שאני בקושי מכירה. אפילו שהוא גבוה, יפה והכי חשוב, ניסה לנשק אותי..

טוב. לא משנה. לא לחשוב על פר. לא לחשוב על פר. לא לחשוב על.. הי הנה התמונה המוזרה הזאת שמישהו ניקה לה את האבק.

אוקי.

לקחתי את התמונה בידי וניסיתי שוב לנסות ולהזכר מי האישה שמצולמת, אך לשווא.

כשאני חושבת על זה, אני מדמה את מוחי כעל סוג של ספריה. ספריה גדולה, מרווחת.. בספרייה שלי הרבה טורים ארוכים של מדפים- כל טור נושא אחר ולפני כל פרוזדור מדפים שכזה דלת. הנה אני חולפת על פני דלת עליה כתוב עובדות. אם אכנס לכאן אוכל למצוא כל עובדה שאי פעם שמעתי.. הנה אני חולפת הלאה ולפניה מופיעה דלת אחרת ועליה כתוב זכרונות.

הנה אני פותחת אותה בזהירות ונכנסת. אל מולי מדפים מדפים, על כל מדף קופסא ובכל קופסא אוסף זכרונות מסוים. הנה אני ניגשת למדף מסוים, מורידה את הקופסא הנכונה ומנסה לפתוח אותה, אך לשווא. הקופסא לא נפתחת, כאילו שמישהו הדביק את שולי המכסה ואני מצליחה רק להציץ בקושי דרך חריץ קטנטן.. דרכו אני רואה אך מעט, נואשת לגלות עוד קצת, להפריד בין המכסה לקופסא עוד קצת, ולו רק שאוכל לראות, להבין..

הי הפסקתי לחשוב על פר.

חיוך עלה על פני.

לפחות משהו אחד הצלחתי לעשות

Join MovellasFind out what all the buzz is about. Join now to start sharing your creativity and passion
Loading ...